Whatsapp


Arayın!

Açık Alan İlaçlama Ankara

survey ilaçlama ankara

Açık Alan / Bahçe / İlaçlama

Böcek ve Haşereler ile Açık Alanlarda / Bahçelerde Mücadele'de kontrolü doğru şekilde yapmak için zaman ayırırız. Denetimlerle acele etmiyoruz ya da "bir sonraki durağımız" gibi davranmıyoruz. Müşterilerimizle ilişkiler kurarız ve mülkünüzü ve benzersiz haşere kontrol ihtiyaçlarınızı anlamak için zaman ayırırız.

Ankara'nın en iyi ilaçlama firması Sürvey İlaçlama - ya ulaşarak, destek alabilirsiniz. 2019 İlaçlama Fiyatları için bilgi alabilirsiniz. Sürvey İlaçlama 15 yıldır Ankara Açık Alan İlaçlama hizmeti vermektedir.

UÇAN HAŞERELER
1- Karasinek Mücadelesi
İnsan ve gıda bulunan ortamlarda, uygun yerler boyanarak veya boyanmış kutular yerleştirilerek; çöp kutuları ve konteynırlar ile tesis binalarının dış yüzeyleri kalıcı ilaçlarla 15 günlük periyotlar halinde pulverize insektisit yöntemi ile ilaçlanır.

2- Sivrisinek ve Larva Mücadelesi
Sivrisinek ana üreme noktaları olarak kanalizasyon, logar ve açıkta birikmiş durgun sularda ve birikmiş foseptiklerde biyolojik larvasit uygulamaları yapılır. Periyotlar ortalama 15 gündür.

3- Uçkun Mücadelesi
Gündüz : Ergin sineklerin dinlenme pozisyonlarında saklanma odakları tespit edilir; bu alanlarda kalıcı çalışmalar yapılır. Buradaki uygulama periyotları teknik personelin gözlemleri sonucu elde edilen bulgulara göre, sorunu kaynağında yok etmek amaçlıdır.

Akşam: Gün batımını müteakiben (rüzgar ve yağmur durumuna göre), araç üstü veya sırt ULV cihazlarıyla insan ve çevreye zararsız, aynı zamanda formülasyonu ile ilgili direnç gelişmemiş, halk sağlığı alanında kullanılmak üzere ruhsatlı insektisitler, kurumunuzun veya firmanızın istediği periyotlarda uygulanır.
Müşteri Yorumları
 1. ankara böcek ilaçlama

  Kazım Yılmaz

  - Nisan 18, 2019 at 16:30pm

  Bahçem de böceklerden dolayı çok sorun yaşadım. Survey İlaçlama ile detaylı analiz yapılarak ilaçlama yapıldı ve garantili çözüm ürettiler teşekkür ediyorum.

  ankara böcek ilaçlama

  Sıla Aydoğdu

  - Mart 23, 2019 at 13:30pm

  Restaurantımızdaki zararlılara karşı, böceklere karşı, kemirgenlere karşı, 10 yıldır Survey ekibi ile çalışıyoruz. Oluşabilecek tüm ihtimallere karşı sürekli önlem alarak, hijyenik ortam güvenliğimizi sağlıyoruz.

Back to top

Ankara Seo

Otomatik Kapı Ankara

90 Derece Otomatik Kapı

Ankara İç Mimarlık

Ankara Haber

Otomatik Kapı

Bez Çanta

Metal Etiket

Bez Çanta

Tarot Falı

ankara ilaçlama

otomatik panjur

Elektrikli Tork Anahtarı