Whatsapp


Arayın!

Kapalı Alan İlaçlama Ankara

survey ilaçlama ankara

Kapalı Alan / Ev / İşyeri / İlaçlama

Böcek ve Haşereler ile Kapalı Alanlarda / Ticari Alanlarda / Evlerde Mücadele'de kontrolü doğru şekilde yapmak için zaman ayırırız. Denetimlerle acele etmiyoruz ya da "bir sonraki durağımız" gibi davranmıyoruz. Müşterilerimizle ilişkiler kurarız ve mülkünüzü ve benzersiz haşere kontrol ihtiyaçlarınızı anlamak için zaman ayırırız.

Ankara'nın en iyi ilaçlama firması Sürvey İlaçlama - ya ulaşarak, destek alabilirsiniz. 2019 İlaçlama Fiyatları için bilgi alabilirsiniz. Sürvey İlaçlama 15 yıldır Ankara Kapalı Alan İlaçlama hizmeti vermektedir.

YÜRÜYEN ZARARLILAR (Hamamböceği, tahta kurusu, karınca,pire vb.)

İnsan ve gıda bulunan tüm ortamlarda;

1) Bait Enjeksiyon Yöntemi:
Hazırlanmış özel preparatlar haşerelerin bulunduğu ortamlara enjekte edilir.

2) Bait Box Yöntemi:
Haşereleri cezbedici böcek yemlerinin uygun yerlere yerleştirilmesidir. Enjeksiyon yapılamayan yerlerde kullanılır.

3) Pulverize İnsektisit Yöntemi:
İlaçların etiket üzerindeki dozlarının uygun çözücü ile karıştırılarak basınçlı el veya sırt pülverizatörleriyle haşerelerin yuvalandığı veya gizlendiği noktalara uygulanması işidir.
Mikrokapsül formülasyon (CS) şeklinde havaya karışmayan insektisitler kullanılır.
***Burada ilk üç uygulama etrafı kirletmez; gaz haline geçmez; insana ve çevreye karşı tamamen zararsızdır. Uygulama yapılırken kurumunuzun hiçbir işi durmaz; hiçbir şekilde tedbir alınması gerekmez.

4) ULV Yöntemi:
İlaçların 20-30 mikron çapında partiküllere bölünerek püskürtülmesi yöntemidir. Yoğun haşere bulunan ortamlarda 2-3 saat kapatma ve havalandırma işlemleri uygulanır.

KEMİRGENLER (Fare, sıçan vb.)

Kurum dış ana kanallarından başlamak üzere; logar ve büyük kanallarda uzaklaştırma (repellent) , küçük ve tesis içindeki kanallarda blok istasyonları, kurum içinde yemekhanelerde, mutfaklarda ve üretim istasyonlarında estetik istasyonlar içerisinde afrodizyak yemler ve mekanik traplar kullanılır. Fındık fareleri için de estetik traplar (mouse master) ve yem istasyonları içerisinde, Bitrex ihtiva eden, WHO onaylı, Sağlık Bakanlığı ruhsatlı 2. ve 3. jenerasyon oral antikoagülant yemler kullanılır.

Müşteri Yorumları
 1. ankara böcek ilaçlama

  Kazım Yılmaz

  - Nisan 18, 2019 at 16:30pm

  Bahçem de böceklerden dolayı çok sorun yaşadım. Survey İlaçlama ile detaylı analiz yapılarak ilaçlama yapıldı ve garantili çözüm ürettiler teşekkür ediyorum.

  ankara böcek ilaçlama

  Sıla Aydoğdu

  - Mart 23, 2019 at 13:30pm

  Restaurantımızdaki zararlılara karşı, böceklere karşı, kemirgenlere karşı, 10 yıldır Survey ekibi ile çalışıyoruz. Oluşabilecek tüm ihtimallere karşı sürekli önlem alarak, hijyenik ortam güvenliğimizi sağlıyoruz.

Back to top

Ankara Seo

Otomatik Kapı Ankara

90 Derece Otomatik Kapı

Ankara İç Mimarlık

Ankara Haber

Otomatik Kapı

Bez Çanta

Metal Etiket

Bez Çanta

Tarot Falı

ankara ilaçlama

otomatik panjur

Akülü Tork Anahtarı